NTS-Energy opinie Klientów na temat pomp ciepła

Każda opinia jest ważna nie można sobie wybierać najlepszych, trzeba liczyć się ze złą jak taka jest. Jednak  firma  NTS-Energy posiada bardzo dobrą opinię w Europie - tak w całej Europie. Nie opiera się wszystko na naszym Kraju, ale i innych gdzie są sprzedawane produkty. Zastosowanie ich jest różne - klienci dobierają sobie produkty do własnych wymagań i potrzeb i nikt im nie wciska, żeby sprzedać, klient otrzymuje gwarancję jakości, doradztwo, pomoc - to wszystko przed zakupem jak i po zakupie. Są firmy które pomogą w wyborze, może nawet taniej kupisz pompę ciepła, ale nie masz pewności czy jest do końca sprawna czy nie . Może przecież pochodzić ze złego źródła, czy odrzutów firmowych, podróbek itp. może też być używana, bardzo popularne zjawisko na rynku branżowym. W NTS-Energy masz certyfikaty, dokument na legalność pomp ciepła w postaci FV - masz pewność, że zakupiona pompa ciepła będzie Ci służyć przez wiele lat. Zobacz opinie o NTS-Energy na innych portalach :
 

12 odpowiedzi na NTS-Energy opinie Klientów na temat pomp ciepła

 1. vatar pisze:

  Co tu dużo pisać, pompy ciepła i energia odnawialna to rozwiązania ekologiczne nie koniecznie ekonomiczne.
  W przypadku pomp ciepła NTS-energy stawiam „+” na ekonomię za bardzo duże oszczędności wprowadzone przez Etnę w moim gospodarstwie domowym. Decyzja przemyślana i konsultowana z całą rodziną i sąsiadami. Wielu było za i wielu przeciw pompie. Teraz widzę po rachunkach za prąd że podjąłem słuszną decyzję. Jestem za ekologią i pompami ciepła :-).

  https://nts-energy.pl/wp-content/uploads/2021/08/Etna-GWS.jpg

 2. klient10 pisze:

  Zgadza się , każda opinia jest ważna. JEDNAK żeby na nią zasłużyć trzeba długo na nią pracować.
  Znam firmę NTS i korzystam z ich pomp ciepła(jestem instalatorem). Wszystko okey polecam.
  Pompy bezawaryjne, jeśli jest jakiś problem to z reguły leży po stronie klienta który sobie „pogrzebał w ustawieniach”.

  • hydrobud pisze:

   Masz rację, pompy ciepła są bezawaryjne i bezobsługowe, jak się coś sp….li to dzwonią wszyscy do instalatora i co się okazuje, że Kaziu powkładał swoje paluszki z ciekawości.Po korekcie wartości wszystko wraca do normy a Kaziu jest lżejszy o „parę stówek”. Myślę, że to dobra nauka bo darmowa nie wchodzi do głowy.

 3. taniegrzanie pisze:

  Myślę, że oferta firmy NTS jest naprawdę zachęcająca, dostałem umowę partnerską, instrukcję obsługi,instrukcję serwisową dla pomp gruntowych i powietrznych, warunki gwarancji.Możliwości tych urządzeń są potężne w porównaniu do ofert produktów konkurencyjnych, liczy się myśl techniczna daleko wyprzedzająca konkurencję.Choćby elektroniczny zawór rozprężny, czy porządna sprężarka.Instaluje pompy ciepła od 4 lat.Zainstalowałem już 3 pompki NTS które naprawdę fajnie pracują są ciche i proste w obsłudze.
  Pozdrawiam Instalator firma Sanitar tel.604 465 109

 4. grzewcze pisze:

  Jestem po montażu powietrznej venus…i grzeje, na dworze jest -5C.
  Bez odwiertów bo działka mała.Sianko zostało w kieszeni, nawet jak rachunki za prąd będą większe niż przy gruntowej to z tego zapasu będzie na kilkanaście lat ich opłacania.

  moja instalacja
  venus 7-19kW inverter

 5. Jestem już po pierwszym sezonie grzewczym pompą etna gruntowa.
  Dom 130mkw wybudowany w 2013 r i zamieszkały przez 4 osoby od jesieni.
  Zainstalowana pompa ciepła o mocy 6kw z buforem.Instalacje zrobiła firma ze Świdnicy pana Tomasza „Pałac”.Rachunki miesięczne za prąd średnio 230 zł .Nie mam licznika do pompy.Oświetlenie głównie ledowe.
  Jestem bardzo zadowolony mój telefon :662 969 952 jak coś to odpowiem.
  pc etna w Świdnicy

 6. Bronek pisze:

  Chciałbym się dopisać do postów jako użytkownik pompy Etna 10 kw.Jestem po pierwszym przeglądzie serwisowym bo konieczny, inaczej przepadnie gwarancja, a szkoda.Technik który był na serwisie wyregulował tak powiedział „przepływ na górnym i dolnym źródle”, sprawdził ciśnienia na manometrach i powiedział że wszystko OK i podbił gwarancje.Pytał mnie jeszcze czy chcę mieć pompę podpiętą do netu.Nie wiem, czy warto koszt za moduł około tysiaka.I tak większość czasu spędzam w domu.Dziś przełączyłem na pasywne chłodzenie jak nie da rady to włączę jeszcze aktywne na razie próba.Pompa połączona z buforem. Bufor z podłogówką i rekuperatorem ( firma pana Grzegorza wczoraj mi go uruchomiła).Dom Manuela rozbudowany ze 170 m2 do 200m2. Pompa w nim spisała się tej zimy świetnie choć w mazowieckim mrozów nie było za wiele.
  Pozdrawiam wszystkich użytkowników pomp ciepła.

  moja pompa Etna 10 kw

  • ladny dom pisze:

   venus inverte 19kwTeż się zastanawiałem nad pompą solanka-woda, bo jest ponoć stabilniejsza ze względu na stałą temperaturę w ziemi.Lecz jak się okazuje zależy to od wielu czynników między innymi czy dobrze jest zrobiony kolektor, czy na nim nie spadnie temperatura np. do -3C..Ważne jest to że po wysłuchaniu moich oczekiwań, doradził mi Pan Marek z NTS pompę powietrzną.W sumie podał przybliżone kalkulacje ile mogę wydać miesięcznie na ogrzewanie. Z perspektywy minionych miesięcy widzę że się pomylił nie znacznie z korzyścią dla mojej kieszeni.Teraz rachunki za ciepłą wodę prawie żadne około 40 zł/miesiąc.Dom zamieszkują teraz 4 osoby bo powiększyła nam się rodzinka.Raz jeszcze wielkie dzięki.

 7. GrzegorzT pisze:

  Minęły już 2 sezony grzewcze i jestem bogatszy o nowe doświadczenia.
  Przy montażu pompy ciepła powietrznej zrezygnowałem na własną odpowiedzialność z bufora. Okazało się że latem przydałoby się chłodzenie a tu tylko można dać zimną wodę na podłogówkę więc lipa.Zimą nie mogłem korzystać z różnic temperatury noc/dzień przy grzaniu bo nie było gdzie akumulować energii cieplnej chyba że w „podłogówkę”.Po pierwszym sezonie dołożyłem do instalacji bufor i układ podmieszania.Rachunki za prąd generalnie spadły o 30% a nie korzystam z taryfy nocnej.

 8. Abdul2014 pisze:

  Uczestniczyliśmy w bardzo szybkim procesie uzyskania zadowolenia od kontaktu email poprzez telefoniczny, aż do montażu. Firma NTS-Energy w trzech słowach: bardzo dobry kontakt, estetyka instalacji, fachowość.
  Zostawiliśmy również opinię na oferteo.

 9. styks pisze:

  Jedna z paru firm wykonujących prace na naszej budowie, która zasługuje na pełna pochwale. NTS można i trzeba polecać każdemu kto planuje inwestycje dotycząca ogrzewania z użyciem pompy ciepła. Fachowość obsługi, instalatorów i podejście do klienta na każdym etapie inwestycji zasługują na najwyższa ocenę!

 10. NTS_Energy jako główny wykonawca zaskarbił sobie uznanie nasze jak i naszych sąsiadów. Profesjonalizm, dobre planowanie to główne atuty dla których warto było podjąć współpracę. Polecam gorąco Adam S.

Dodaj komentarz