Klimatyzacja dla wymagających, najnowsze trendy.

Czołówka producentów klimatyzacji wypościła na rynek modele klimatyzatorów"inteligentnych" , zobaczmy co maja do zaoferowania:

  1. SAMSUNG 

Redukcja emisji fluorowanych gazów cieplarnianych Zgodnie z przełomowym unijnym prawem mającym na celu ograniczenie emisji fluorowanych gazów cieplarnianych i przejście w stronę czynników chłodzących o niższym potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) Samsung dodał do swoich klimatyzatorów do użytku domowego nowy typ chłodziwa. Niski, wynoszący 675 potencjał GWP sprawia, że R32 to przyszłościowe rozwiązanie dla branży klimatyzacyjnej.

Nowości 2018 Wind-Free™ Teraz dostępne z czynnikiem chłodzącym R32 Dotyczy urządzeń o nominalnych wydajnościach chłodniczych 2,5 i 3,5 kW Żegnajcie przeciągi,witaj Samsung Wind-Free™ Dzięki do 21 000 mikrootworów w panelu przednim technologia Wind-Free™ działa tak dobrze, że nawet jej nie zauważysz. Kiedy osiągnięta zostaje pożądana temperatura, system równomiernie rozprowadza świeże powietrze bez nieprzyjemnych, zimnych podmuchów, aby nie było Ci ani za ciepło, ani zbyt zimno. Komfort bez zmiany ustawień 2-stopniowy tryb Cooling klimatyzatora Samsung Wind-Free™ szybko schładza powietrze w wariancie Fast Cooling, a następnie automatycznie przechodzi w wariant Wind-Free™ Cooling, by utrzymać temperaturę. Dzięki temu bez konieczności zmiany ustawień w pomieszczeniu poczujesz się komfortowo i nie doświadczysz zimnych stref.

Oszczędność energii Tryb Wind-Free™ Cooling zużywa o 72% mniej energii* niż tryb Fast Cooling. W przypadku Wind-Free™ Cooling sprężarka działa przy minimalnej częstotliwości, aby zachować pożądaną temperaturę, a silnik wentylatora jednostki wewnętrznej także obraca się z najmniejszą prędkością. Możesz zatem przebywać w przyjemnym chłodzie, nie martwiąc się o rachunki za prąd. * Testowany na modelu AR07M5170HA na podstawie skumulowanego zużycia energii trybu Fast Cooling wobec trybu Wind-Free™ Cooling. W porównaniu do trybu Normal Cooling tryb Wind-Free™ Cooling zużywa o 55% mniej energii. Fast Cooling 100% Wind-Free™ Cooling Oszczędność energii. Powyższe informacje i mnóstwo innych ważnych informacji dostępne w katalogu Samsung poniżej:  

2. MIITSUBISHI

Zalety urządzenia ściennego Delux
Urządzenie ścienne Delux zaprojektowane zostało z myślą o komforcie użytkowników. Ten klimatyzator pokojowy do zastosowań Single i Multi Split łączy postęp techniczny z maksymalnym komfortem. Od cichej pracy poprzez najwyższą klasę efektywności energetycznej i wyposażenie w czujnik 3D i-see, po nowatorskie funkcje, to urządzenie ścienne zawiera to, co najlepsze, mieszcząc się w estetycznej i niewielkiej obudowie.
Czujnik 3D i-see
Czujnik 3D i-see jest to wykrywający temperaturę czujnik, który dzieli pomieszczenie na osiem poziomów. Oznacza to, że mierzy on temperaturę w  trójwymiarowym pomieszczeniu w łącznie 752 punktach i reaguje na jej zmiany. Ten precyzyjny czujnik stanowi zarazem centrum sterowania dla dwudzielnych żaluzji powietrznych. Poprzez ich koordynację można kierować strumienie klimatyzowanego powietrza na jedną lub większą liczbę poruszających się osób lub, zależnie od życzenia, tylko na otaczającą je przestrzeń. Dzięki czemu nie będą odczuwały nieprzyjemnego, bezpośredniego podmuchu powietrza.
Świeży powiew, który daje komfort Funkcja „Natural Flow Breeze” to kolejne udogodnienie dla użytkowników. Poprzez dokładną regulację ilości powietrza i  precyzyjne sterowanie strumieniami powietrza funkcja ta stwarza wrażenie kontaktu ze świeżym powietrzem.

Inteligentne rozwiązania
Inteligentne czujniki podczerwieni szybko reagują na zmiany w otoczeniu. W momencie pojawienia się w ich zasięgu człowieka, czujnik go rozpoznaje i zmienia tryb ze stanu czuwania na żądany program. Czujniki uruchamiają urządzenie, rozpoznając temperaturę ciała ludzkiego. Co oznacza, że w przypadku pojawienia się w pomieszczeniu zwierząt domowych, klimatyzacja nie włączy się. Temperatura ciała zwierząt jest bowiem inna niż
temperatura ciała człowieka.
Funkcja Double Vane
Dzięki nowatorskiej funkcji Double Vane urządzenie ścienne Deluxe podwójnie podnosi komfort w pomieszczeniu. Dwudzielne żaluzje powietrzne pozwalają uzyskiwać strumienie powietrza w różnych kształtach. Jeśli w pomieszczeniu przebywają dwie osoby, komfort każdej z nich zapewniony jest indywidualnie. Czyste powietrze w pomieszczeniach
Poczwórny filtr plazmowy usuwa 99  % wszystkich wirusów z pomieszczenia o powierzchni 25 m2 w ciągu 65 min i w zaledwie 115 min jest w stanie zmniejszyć zagęszczenie bakterii o 99 %. Działanie poczwórnego filtra plazmowego przypomina elektryczną kurtynę, która przez rozładowanie unieszkodliwia znajdujące się w zanieczyszczonym powietrzu wirusy i bakterie.

Technologia w najlepszym wydaniu. Mitsubishi Electric (Living Environment Systems) od lat należy do wiodących producentów techniki klimatyzacyjnej na świecie i w Europie. Popyt na wysokowydajne rozwiązania techniki grzewczej i klimatyzacyjnej w dalszym ciągu wpływa na ten wymagający rynek. Mitsubishi Electric Living Environment Systems opracowuje i produkuje właśnie takie rozwiązania.

Klimatyzacja Mitsubishi

Klimatyzatory firmy Mitsubishi to szeroki wybór urządzeń wewnętrznych ściennych, kasetonowych, przypodłogowych, kanałowych z szerokim wachlarzem możliwości i dodatkowych opcji. Sprawdzają się zarówno w domu, biurze i restauracji,  jak również w specjalistycznych kuchniach, które wymagają wydajnych rozwiązań przystosowanych do pracy w trudnych warunkach. Firma jako jedna z nielicznych posiada klimatyzatory przeznaczone do pracy w pomieszczeniach technicznych, takich jak serwerownie czy kuchnie restauracyjne.

Oferta klimatyzatorów Mitsubishi

klimatyzator mitsubishi msz-ef czarny klimamikaKlimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-EF (biały, czarny) Stworzony jako uzupełnienie dla nowoczesnych wystrojów wnętrz, klimatyzator Kirigamine ZEN dostępny jest w trzech kolorach, gwarantujących naturalne dopasowanie, niezależnie od miejsca montażu.
 
klimatyzator mitsubishi msz ge scienny klasyczny klimamikaKlimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-GE Standardowe jednostki MSZ-G charakteryzują się wysokim poziomem energooszczędności i zdumiewająco cichą pracą. Urządzenia z szerokiego typoszeregu tej serii zapewniają komfortowe warunki w pomieszczeniu zgodnie z twoimi wymaganiami.
 
klimatyzator mitsubishi msz-sf klimamikaKlimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-SF Kompaktowe i eleganckie, wyjątkowo ciche jednostki wewnętrzne. Możliwość montażu w ograniczonej przestrzeni niewielkich sypialni, wyższa energooszczędność dzięki doborowi optymalnej wydajności, dostosowanej do każdego pomieszczenia.
 
klimatyzator mitsubishi mfz-ka przypodłogowy klimamikaKlimatyzator przypodłogowy Mitsubishi MFZ-KA W salonie lub sypialni. Bogaty w funkcje klimatyzator przypodłogowy o wyszukanej konstrukcji. Budowa jednostki jest smukła i wyważona, istotą jest zwarta forma. Idealne wymiary do zastosowania w salonach, sypialniach, na poddaszach i wielu innych pomieszczeniach. Demontowany panel umożliwia szybkie doprowadzenie urządzenia do czystości. Regularne czyszczenie pozwala utrzymać urządzenie w nienagannym stanie i realizować energooszczędną pracę.
 
klimatyzator mitsubishi mlz kasetonowy jednostronny klimamikaKlimatyzator kasetonowy 1-stronny Mitsubishi MLZ-KA Jednostki kasetonowe 1-stronne w typoszeregu urządzeń serii Multi-Split zapewniają doskonałe dopasowanie do wymiarów i wystroju wnętrza każdego pomieszczenia.

Autoryzowany Partner NTS-Energy sp. z o.o. w zakresie dystrybucji i montażu zaprasza do kontaktu:

Ten wpis został opublikowany w kategorii PROMOCJE i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz