Yay! You won that round!

Oferty producentów i promocje z rynku HVAC

Happy couple
Cheerful family having fun together on carpet.
PlayPause
previous arrow
next arrow
Pompa ciepła Hitachi Yutaki S problemy na r32 | Pompy ciepła,klimatyzacja,wentylacja informacje, forum, blogi, komentarze, opinie, jaką pompę ciepła kupić? Cennik pomp ciepła i montażu w pakietach.
Menu Zamknij

Pompa ciepła Hitachi Yutaki S problemy na r32

Już oficjalnie wiadomo, że przy zmianie czynnika z r410 na r32 renomowany producent Hitachi jak i pozostała część konkurencji zaliczył wpadkę. Urządzenia Yutaki S na r32 pomimo wspaniałych wyników laboratoryjnych w komorach    chłodniczych miały na początku zimy 2020/2021 problemy z odszranianiem i w niektórych przypadkach osiągnięciem zadanych temperatur wody zasilania instalacji        grzewczych. Na CWU radziły sobie bezproblemowo utrzymując zadaną wartość temperatury. Inżynierowie z oddziału europejskiego w Hiszpanii wykonali " kawał dobrej roboty" i na przełomie luty na marzec 2021r udostępnili najnowszy soft do urządzeń na r32 który eliminuje wcześniejsze problemy i nie dociągnięcia. Hitachi stanęło na wysokości zadania i wszystkim swoim klientom, których dotknęła ta sytuacja przedłużył gwarancję o 1rok. Pompy ciepła Yutaki S po tych wszystkich perturbacjach stały się znów symbolem lepszego jutra, a koncern pokazał, że najważniejszy jest klient- użytkownik końcowy.

This will close in 5 seconds

Powrót

Discover more from Pompy ciepła,klimatyzacja,wentylacja informacje, forum, blogi, komentarze, opinie, jaką pompę ciepła kupić? Cennik pomp ciepła i montażu w pakietach.

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading