Pompa ciepła Hitachi Yutaki S problemy na r32

Już oficjalnie wiadomo, że przy zmianie czynnika z r410 na r32 renomowany producent Hitachi jak i pozostała część konkurencji zaliczył wpadkę.

Urządzenia Yutaki S na r32 pomimo wspaniałych wyników laboratoryjnych w komorach    chłodniczych miały na początku zimy 2020/2021 problemy z odszranianiem i w niektórych przypadkach osiągnięciem zadanych temperatur wody zasilania instalacji        grzewczych.

Na CWU radziły sobie bezproblemowo utrzymując zadaną wartość temperatury.

Inżynierowie z oddziału europejskiego w Hiszpanii wykonali " kawał dobrej roboty" i na przełomie luty na marzec 2021r udostępnili najnowszy soft do urządzeń na r32 który eliminuje wcześniejsze problemy i nie dociągnięcia.

Hitachi stanęło na wysokości zadania i wszystkim swoim klientom, których dotknęła ta sytuacja przedłużył gwarancję o 1rok.

Pompy ciepła Yutaki S po tych wszystkich perturbacjach stały się znów symbolem lepszego jutra, a koncern pokazał, że najważniejszy jest klient- użytkownik końcowy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Pompa ciepła Hitachi Yutaki S problemy na r32

  1. styks pisze:

    Dali ciała, dobrze, że posprzątali po sobie. Samsung do dziś nie pozbierał się.

Dodaj komentarz