Yay! You won that round!

Oferty producentów i promocje z rynku HVAC

Happy couple
Cheerful family having fun together on carpet.
PlayPause
previous arrow
next arrow
NTS-Energy opinie o pompach ciepła, opinie o produktach, instalacje oparte o pompy ciepła Venus i Etna.
Menu Zamknij

NTS-Energy opinie Klientów na temat pomp ciepła

Każda opinia jest ważna nie można sobie wybierać najlepszych, trzeba liczyć się ze złą jak taka jest. Jednak  firma  NTS-Energy posiada bardzo dobrą opinię w Europie - tak w całej Europie. Nie opiera się wszystko na naszym Kraju, ale i innych gdzie są sprzedawane produkty. Zastosowanie ich jest różne - klienci dobierają sobie produkty do własnych wymagań i potrzeb i nikt im nie wciska, żeby sprzedać, klient otrzymuje gwarancję jakości, doradztwo, pomoc - to wszystko przed zakupem jak i po zakupie. Są firmy które pomogą w wyborze, może nawet taniej kupisz pompę ciepła, ale nie masz pewności czy jest do końca sprawna czy nie . Może przecież pochodzić ze złego źródła, czy odrzutów firmowych, podróbek itp. może też być używana, bardzo popularne zjawisko na rynku branżowym. W NTS-Energy masz certyfikaty, dokument na legalność pomp ciepła w postaci FV - masz pewność, że zakupiona pompa ciepła będzie Ci służyć przez wiele lat. Zobacz opinie o NTS-Energy na innych portalach :
 

12 komentarzy

 1. vatar

  Co tu dużo pisać, pompy ciepła i energia odnawialna to rozwiązania ekologiczne nie koniecznie ekonomiczne.
  W przypadku pomp ciepła NTS-energy stawiam „+” na ekonomię za bardzo duże oszczędności wprowadzone przez Etnę w moim gospodarstwie domowym. Decyzja przemyślana i konsultowana z całą rodziną i sąsiadami. Wielu było za i wielu przeciw pompie. Teraz widzę po rachunkach za prąd że podjąłem słuszną decyzję. Jestem za ekologią i pompami ciepła :-).

  https://nts-energy.pl/wp-content/uploads/2021/08/Etna-GWS.jpg

 2. klient10

  Zgadza się , każda opinia jest ważna. JEDNAK żeby na nią zasłużyć trzeba długo na nią pracować.
  Znam firmę NTS i korzystam z ich pomp ciepła(jestem instalatorem). Wszystko okey polecam.
  Pompy bezawaryjne, jeśli jest jakiś problem to z reguły leży po stronie klienta który sobie „pogrzebał w ustawieniach”.

  • hydrobud

   Masz rację, pompy ciepła są bezawaryjne i bezobsługowe, jak się coś sp….li to dzwonią wszyscy do instalatora i co się okazuje, że Kaziu powkładał swoje paluszki z ciekawości.Po korekcie wartości wszystko wraca do normy a Kaziu jest lżejszy o „parę stówek”. Myślę, że to dobra nauka bo darmowa nie wchodzi do głowy.

 3. taniegrzanie

  Myślę, że oferta firmy NTS jest naprawdę zachęcająca, dostałem umowę partnerską, instrukcję obsługi,instrukcję serwisową dla pomp gruntowych i powietrznych, warunki gwarancji.Możliwości tych urządzeń są potężne w porównaniu do ofert produktów konkurencyjnych, liczy się myśl techniczna daleko wyprzedzająca konkurencję.Choćby elektroniczny zawór rozprężny, czy porządna sprężarka.Instaluje pompy ciepła od 4 lat.Zainstalowałem już 3 pompki NTS które naprawdę fajnie pracują są ciche i proste w obsłudze.
  Pozdrawiam Instalator firma Sanitar tel.604 465 109

 4. grzewcze

  Jestem po montażu powietrznej venus…i grzeje, na dworze jest -5C.
  Bez odwiertów bo działka mała.Sianko zostało w kieszeni, nawet jak rachunki za prąd będą większe niż przy gruntowej to z tego zapasu będzie na kilkanaście lat ich opłacania.

  moja instalacja
  venus 7-19kW inverter

 5. Świdnica Krzysztof R.

  Jestem już po pierwszym sezonie grzewczym pompą etna gruntowa.
  Dom 130mkw wybudowany w 2013 r i zamieszkały przez 4 osoby od jesieni.
  Zainstalowana pompa ciepła o mocy 6kw z buforem.Instalacje zrobiła firma ze Świdnicy pana Tomasza „Pałac”.Rachunki miesięczne za prąd średnio 230 zł .Nie mam licznika do pompy.Oświetlenie głównie ledowe.
  Jestem bardzo zadowolony mój telefon :662 969 952 jak coś to odpowiem.
  pc etna w Świdnicy

 6. Bronek

  Chciałbym się dopisać do postów jako użytkownik pompy Etna 10 kw.Jestem po pierwszym przeglądzie serwisowym bo konieczny, inaczej przepadnie gwarancja, a szkoda.Technik który był na serwisie wyregulował tak powiedział „przepływ na górnym i dolnym źródle”, sprawdził ciśnienia na manometrach i powiedział że wszystko OK i podbił gwarancje.Pytał mnie jeszcze czy chcę mieć pompę podpiętą do netu.Nie wiem, czy warto koszt za moduł około tysiaka.I tak większość czasu spędzam w domu.Dziś przełączyłem na pasywne chłodzenie jak nie da rady to włączę jeszcze aktywne na razie próba.Pompa połączona z buforem. Bufor z podłogówką i rekuperatorem ( firma pana Grzegorza wczoraj mi go uruchomiła).Dom Manuela rozbudowany ze 170 m2 do 200m2. Pompa w nim spisała się tej zimy świetnie choć w mazowieckim mrozów nie było za wiele.
  Pozdrawiam wszystkich użytkowników pomp ciepła.

  moja pompa Etna 10 kw

  • ladny dom

   venus inverte 19kwTeż się zastanawiałem nad pompą solanka-woda, bo jest ponoć stabilniejsza ze względu na stałą temperaturę w ziemi.Lecz jak się okazuje zależy to od wielu czynników między innymi czy dobrze jest zrobiony kolektor, czy na nim nie spadnie temperatura np. do -3C..Ważne jest to że po wysłuchaniu moich oczekiwań, doradził mi Pan Marek z NTS pompę powietrzną.W sumie podał przybliżone kalkulacje ile mogę wydać miesięcznie na ogrzewanie. Z perspektywy minionych miesięcy widzę że się pomylił nie znacznie z korzyścią dla mojej kieszeni.Teraz rachunki za ciepłą wodę prawie żadne około 40 zł/miesiąc.Dom zamieszkują teraz 4 osoby bo powiększyła nam się rodzinka.Raz jeszcze wielkie dzięki.

 7. GrzegorzT

  Minęły już 2 sezony grzewcze i jestem bogatszy o nowe doświadczenia.
  Przy montażu pompy ciepła powietrznej zrezygnowałem na własną odpowiedzialność z bufora. Okazało się że latem przydałoby się chłodzenie a tu tylko można dać zimną wodę na podłogówkę więc lipa.Zimą nie mogłem korzystać z różnic temperatury noc/dzień przy grzaniu bo nie było gdzie akumulować energii cieplnej chyba że w „podłogówkę”.Po pierwszym sezonie dołożyłem do instalacji bufor i układ podmieszania.Rachunki za prąd generalnie spadły o 30% a nie korzystam z taryfy nocnej.

 8. Abdul2014

  Uczestniczyliśmy w bardzo szybkim procesie uzyskania zadowolenia od kontaktu email poprzez telefoniczny, aż do montażu. Firma NTS-Energy w trzech słowach: bardzo dobry kontakt, estetyka instalacji, fachowość.
  Zostawiliśmy również opinię na oferteo.

 9. styks

  Jedna z paru firm wykonujących prace na naszej budowie, która zasługuje na pełna pochwale. NTS można i trzeba polecać każdemu kto planuje inwestycje dotycząca ogrzewania z użyciem pompy ciepła. Fachowość obsługi, instalatorów i podejście do klienta na każdym etapie inwestycji zasługują na najwyższa ocenę!

Dodaj komentarz

This will close in 5 seconds

Powrót