Yay! You won that round!

Oferty producentów i promocje z rynku HVAC

Happy couple
Cheerful family having fun together on carpet.
PlayPause
previous arrow
next arrow
Klimatyzator Samsung Premium stworzony dla Twojej rodziny. | Pompy ciepła,klimatyzacja,wentylacja informacje, forum, blogi, komentarze, opinie, jaką pompę ciepła kupić? Cennik pomp ciepła i montażu w pakietach.
Menu Zamknij

Klimatyzator Samsung Premium stworzony dla Twojej rodziny.

samsung klimatyzator premium

Elegancka obudowa pokryta gładkim lakierem bezbarwnym Crystal Gloss, pozioma i pionowa regulacja kierunku nawiewu, ultracicha praca, wreszcie jonizator Virus Doctor – to zalety, które docenisz podczas użytkowania klimatyzatorów Samsung Premium. I z każdą kolejną godziną pracy klimatyzatora będziesz je doceniać coraz bardziej. Chcesz go przetestować?

Tak starannie wykończony klimatyzator będzie ozdobą Twojego salonu, sypialni czy biura, bez względu na to, w jakim stylu urządzisz wnętrze. Jeżeli w nowoczesnym – Samsung będzie idealnym uzupełnieniem. Jeżeli w tradycyjnym – stanie się kontrastowym symbolem najnowszych technologii.

KLIMATYZATORY SAMSUNG KLASY PREMIUM WYPOSAŻONO W FILTR HD I JONIZATOR VIRUS DOCTOR.

Filtr HD to mechaniczny filtr o wysokiej gęstości, który zatrzyma krążące w powietrzu Twojego pomieszczenia drobiny kurzu, a wraz z nimi – rezydujące na nich drobnoustroje. Jednak klimatyzatory Samsung Premium mają dla Ciebie jeszcze inną propozycję. To jonizator plazmowy Virus Doctor, który bezwzględnie rozprawi się z alergenami, drobnoustrojami i wieloma niechcianymi zapachami w Twoim domu lub eleganckim biurze.

Co dokładnie usuwa jonizator plazmowy Virus Doctor klimatyzatorów Samsung Premium? W dużym skrócie, ta technologia pozwoli wyeliminować z Twoich pomieszczeń takie niechciane zanieczyszczenia, jak pleśń, wirusy, bakterie, zapachy czy alergeny. Poniżej możesz zobaczyć dokładniejsze zestawienie tego, co zwalczy jonizator Virus Doctor:

samsung zabójca wirusówZe względu na eliminację wirusów, będących przyczynami chorób, klimatyzatory Samsung Premium z jonizatorem Virus Doctor znakomicie sprawdzą się tam, gdzie pracuje wiele osób na niewielkiej powierzchni biurowej, albo w domach i mieszkaniach, gdzie rezyduje wielu domowników w jednym pokoju. Dzięki technologii Virus Doctor, rozprzestrzenianie się zarazków zostanie bardzo znacznie ograniczone. Co ważne, jonizatora plazmowego klimatyzatorów Samsung Premium możesz używać również wtedy, kiedy nie potrzebujesz grzania ani chłodzenia – wystarczy, że włączysz tryb cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu, a Virus Doctor szybko zrobi porządek z niechcianymi intruzami!

samsung i kurzDZIĘKI KLIMATYZATOROM SAMSUNG PREMIUM OCHRONISZ ZDROWIE SWOJE I CAŁEJ TWOJEJ RODZINY.

Jonizator plazmowy Virus Doctor zamieni Twój dom, mieszkanie lub eleganckie biuro w miejsce wolne od alergenów. Katar, bóle głowy o podłożu alergicznym? Zapomnisz o nich! Jonizator jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób wrażliwych na obecne w powietrzu toksyny. Eliminując je, pozwoli Ci poczuć się zdrowo i bezpiecznie, minimalizując przy tym podrażnienie górnych dróg oddechowych.

samsung i rodzinkaKlimatyzatory ścienne Samsung Premium z technologią Virus Doctor zapewnią ochronę i dobre samopoczucie każdemu, niezależnie od wieku: dzieciom, ludziom starszym, a także tym, którzy lubią aktywny tryb życia i zależy im na dobrym samopoczuciu. Tak, jak Tobie.

KLIMATYZATORY SAMSUNG PREMIUM – AUTOMATYCZNE OSUSZANIE I WSKAŹNIK CZYSZCZENIA FILTRA

Aby w Twoim klimatyzatorze nie gromadziła się wilgoć, która mogłaby stać się pożywką dla pleśni, model Samsung Premium wyposażono w system automatycznego osuszania wnętrza klimatyzatora po zakończeniu jego pracy. Gdy go wyłączysz, wentylator będzie jeszcze przez jakiś czas pracował, aby wilgoć z wnętrza Twojego Samsunga odparowała.

Innym przydatnym elementem jest wskaźnik czyszczenia filtra. Jeżeli ilość zebranych w nim zanieczyszczeń zacznie negatywnie wpływać na wydajność Twojego klimatyzatora, urządzenie samo poinformuje o konieczności oczyszczenia filtra z nagromadzonych zanieczyszczeń.

2 STEP COOLING – SZYBKIE CHŁODZENIE I KOMFORTOWY CHŁÓD

Wchodzisz do rozgrzanego domu. Tak naprawdę to będzie w nim na Ciebie czekał przygotowany przez klimatyzatory Samsung Premium przyjemny chłód, ale o tym dowiesz się za moment. Załóżmy na moment, że jednak zapomnisz użyć tej magicznej funkcji, o której napiszemy za chwilę, i wejdziesz do rozgrzanego domu, biura lub mieszkania.

samsung ćwiczenia I co wtedy? Nie ma problemu! Klimatyzator Samsung Premium tylko na to czeka i dzięki funkcji dwustopniowego schładzania automatycznie wygeneruje dla Ciebie maksymalną moc chłodzącą i potężny nawiew. Nie musisz się tym martwić – po osiągnięciu wymaganej przez Ciebie temperatury docelowej, urządzenie przełączy się automatycznie w tryb łagodnego, dyskretnego chłodzenia. To takie proste!

TECHNOLOGIA SMART INVERTER W KLIMATYZATORACH SAMSUNG PREMIUM

Jeżeli chodzi o energooszczędność, to w tej dyscyplinie Samsung prezentuje bardzo wysoki poziom. Dzięki inteligentnej technologii inwerterowej, sprężarka klimatyzatorów Samsung Premium automatycznie dostosowuje pobieraną z sieci elektrycznej moc do Twoich potrzeb. Pobiera dokładnie tyle energii, ile potrzeba, a przy tym ogranicza hałas agregatu zewnętrznego do minimum. W porównaniu z dawną technologią ON/OFF, napęd inwerterowy pozwoli utrzymać w Twoim domu, biurze czy mieszkaniu, niemal idealnie stałą temperaturę wnętrza. Nie będzie wahań temperatury ani zmian wilgotności, charakterystycznych dla klimatyzacji starego typu. „Sprytny inwerter” Samsunga jest cichy, wydajny i oszczędny.

Jeżeli zależy Ci na dodatkowej oszczędności, możesz skorzystać z funkcji Single User, która minimalizuje moc, pobieraną przez klimatyzator i czyni jego pracę wyjątkowo subtelną zarówno dla Twoich zmysłów, jak i dla Twojego portfela. W tym trybie zużycie energii elektrycznej będzie wyjątkowo niskie.

KLIMATYZATORY SAMSUNG PREMIUM – WYŚWIETLACZ TEMPERATURY Z ODCZYTEM ZUŻYCIA ENERGII

Jeżeli lubisz mieć kontrolę nad poborem prądu przez Twoje domowe urządzenia, do dzięki klimatyzatorom Samsung Premium możesz stać się świadomym użytkownikiem klimatyzacji. Zamontowany na panelu klimatyzatora elegancki wyświetlacz (nie chcesz go – nie ma problemu, można go wyłączyć) może pokazywać nie tylko ustawioną temperaturę docelową, lecz także aktualną moc, pobieraną przez urządzenie z sieci elektrycznej Twojego domu. Polubisz tę funkcję kiedy przekonasz się, jak oszczędna może być klimatyzacja Samsung!

WIFI – STERUJ SWOIM KLIMATYZATOREM SAMSUNG NA OODLEGŁOŚĆ

A teraz wrócimy do tej magicznej funkcji, o której wspomnieliśmy wcześniej, a która zapewni Ci przywitanie przyjemnym chłodem, kiedy wrócisz do domu w upalny dzień. Chodzi o funkcję sterowania klimatyzatorami ściennymi Samsung Premium przez bezprzewodową sieć WiFi. Jeżeli często wyjeżdżasz z domu, albo po upalnym weekendzie wracasz do rozgrzanego gabinetu, to ta funkcja będzie dla Ciebie nieoceniona!

samsung wifiWystarczy, że na dwie godziny przed swoim przybyciem uruchomisz zdalnie klimatyzator Samsung Premium za pomocą swojego smartfona, a kiedy dotrzesz na miejsce, wnętrze będzie już schłodzone lub nagrzane. Dokładnie tak, jak lubisz! W ten sposób unikniesz przebywania w rozgrzanym jeszcze pomieszczeniu podczas pracy klimatyzatora pełną mocą, co w upały z pewnością nie jest przyjemne. A w chłodne dni wejdziesz do przyjemnie rozgrzanego pokoju.

Ale funkcjonalność sterowania przez WiFi klimatyzatorami Samsung Premium na tym się nie kończy. Jeżeli będziesz już w domu, mieszkaniu czy biurze, w którym zainstalujesz klimatyzator, będziesz w stanie korzystać ze smartfona zamiast pilota do klimatyzacji. Tylko pomyśl… Siedzisz wygodnie w swoim ulubionym fotelu i akurat chcesz zmienić ustawienia Twojego klimatyzatora. A pilot leży daleko. Żaden problem – smartfona masz przy sobie!

SPOKOJNY I DOBRY SEN Z KLIMATYZATOREM SAMSUNG PREMIUM – FUNKCJA GOOD’SLEEP

Rozsądne i umiejętne używanie klimatyzacji kiedy pójdziesz spać wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia. Podczas snu Twój organizm nie wyczuje, że zrobiło się na przykład zbyt chłodno i nie podejmie interwencji, wciskając przycisk na pilocie. Na szczęście inżynierowie Samsunga opracowali specjalny algorytm pracy nocnej, który za Ciebie automatycznie wyreguluje pracę klimatyzatora Premium tak, aby Twój sen był zdrowy i spokojny.

samsung wykres

W odpowiednich fazach snu klimatyzator Samsung Premium, pracując w trybie nocnym, wyreguluje moc chłodniczą i nawiew tak, aby Twoje zasypianie było komfortowe, a przebudzenie mogło nastąpić w orzeźwiającej atmosferze. Zadbają o to subtelne zmiany w ustawieniach temperatury pomieszczenia. Kiedy Samsung będzie myślał, Ty zajmiesz się… Czymś przyjemnym!

KLIMATYZATORY SAMSUNG PREMIUM – PEŁNA KONTROLA NAD KIERUNKIEM NAWIEWU

W tej klasie cenowej trudno byłoby znaleźć urządzenie, które oferuje tę bardzo przydatną funkcję. Chodzi o automatyczną regulację nawiewu w dwóch kierunkach: pionie i poziomie. To oznacza, że możesz nie tylko decydować o tym, czy klimatyzator Samsung Premium ma „wiać” w dół czy w górę. lecz także możesz kierować nawiew w lewo lub w prawo.

Ta funkcja bardzo przydaje się w niewielkich pomieszczeniach lub w takich, gdzie często przebywasz w pobliżu klimatyzatora i zależy Ci na tym, aby nie dmuchał wprost na Ciebie. Albo przeciwnie – jeżeli zależy Ci, aby chłód dotarł do odległego zakątka pomieszczenia po skosie, to pełna regulacja kierunku nawiewu da Ci taką możliwość.

AUTODIAGNOSTYKA I OPCJONALNY STEROWNIK PRZEWODOWY

Wbudowana inteligencja klimatyzatorów Samsung Premium obejmuje precyzyjną funkcję automatycznej diagnostyki. Dzięki niej ewentualna usterka zostanie wykryta na długo przed tym, gdy stałaby się problemem. To umożliwi natychmiastową i trafną reakcję serwisu. Jednak biorąc pod uwagę solidność Samsunga istnieje duża szansa, że o działaniu tej funkcji nawet się nie dowiesz.

samsung panel funkcji

Wygodną opcją dodatkową, którą możesz zamówić przy zakupie Twojego klimatyzatora Samsung Premium, jest ścienny pilot przewodowy. To elegancka forma sterownika, jednak aby zachować estetykę dorównującą klasie urządzenia, wypada wkuć przewód łączący sterownik z klimatyzatorem w ścianę. Trzeba brać to pod uwagę – jeżeli nie, w standardzie jest bezprzewodowy pilot.

KLIMATYZATORY SAMSUNG PREMIUM – WSZECHSTRONNE TRYBY PRACY

Twój klimatyzator ścienny serii Premium da Ci do dyspozycji wszystkie te tryby i funkcje:

  • chłodzenie;
  • ogrzewanie;
  • cyrkulacja – przyda się kiedy zechcesz wywołać ruch powietrza w pokoju, albo po prostu oczyszczać powietrze;
  • osuszanie – użyjesz go do radykalnego obniżenia wilgotności w pomieszczeniu;
  • cicha praca – powoduje zminimalizowanie hałasu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej;
  • tryb automatyczny – Ty nastawiasz temperaturę, Samsung myśli o wszystkim. Sam zadecyduje, czy grzać, czy chłodzić;
  • automatyczny restart – kiedy nastąpi przerwa w dostawie prądu, to po przywróceniu zasilania Twój Samsung Premium uruchomi się automatycznie i przywróci zapamiętane ustawienia.

A TERAZ WYBIERZ WERSJĘ MOCY ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE

Klimatyzatory Samsung Premium produkowane są w trzech wersjach mocy:

  • klimatyzator Samsung Premium 2,5 kW
  • klimatyzator Samsung Premium 3,5 kW
  • klimatyzator Samsung Premium 5,0 kW

Już dziś możesz go zamówić z montażem na terenie Wrocławia w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zamów bezpośrednio w firmie która od lat montuje pompy ciepła NTS-Energy .

This will close in 5 seconds

Powrót

Discover more from Pompy ciepła,klimatyzacja,wentylacja informacje, forum, blogi, komentarze, opinie, jaką pompę ciepła kupić? Cennik pomp ciepła i montażu w pakietach.

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading