Yay! You won that round!

Oferty producentów i promocje z rynku HVAC

Happy couple
Cheerful family having fun together on carpet.
PlayPause
previous arrow
next arrow
alpha innotec – the better way to heat. Pompy ciepła dla każdego zastosowania | Pompy ciepła,klimatyzacja,wentylacja informacje, forum, blogi, komentarze, opinie, jaką pompę ciepła kupić? Cennik pomp ciepła i montażu w pakietach.
Menu Zamknij

alpha innotec – the better way to heat. Pompy ciepła dla każdego zastosowania

Począwszy od  1998 roku marka alpha innotec, dzięki konsekwentnej polityce rozwoju, innowacjom, rozwiązaniom technicznym a także właściwym reakcjom na sygnały płynące z rynku wyrosła na jednego z wiodących producentów pomp ciepła. Nasze pompy ciepła cechuje przede wszystkim jakość, innowacyjność, prosty sytem instalacji i użytkowania, a także niezawodność działania. Dzięki szerokiej gamie produktów dla każdego zastosowania, nieruchomości oraz potrzeb mogą Państwo wybrać produkt wysokiej jakości, który spełnia indywidualne potrzeby.Dzięki uniezależnieniu od paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii, a także wysokiej efektywności pomp ciepła, alpha innotec to marka, która stawia na równowagę pomiędzy ekologią i ekonomią.
alpha innotec
Tradycja i innowacyjność Wiedza zdobyta z wielu lat doświadczeń jako producent pomp ciepła, ciepła płynącego codziennie do wszystkich obszarów naszej działalności wypłynęła na innowacyjny rozwój marki alpha innotec.Duże inwestycje, takie jak budowa własnego centrum badań i rozwoju zapewnią przyszłą rentowność naszych produktów, jak również marki. alpha innotec należy do grupy ait-deutschalnd GmbH, która jest obecnie częścią największej grupy europejskich producentów pomp ciepła. alpha innotec wykorzystuję synergię, która wytwarza się pomiędzy grupą i jej członkami w celu przygotowania "energooszczędnych rozwiązań" w zakresie ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji, skierowanych zarówno dla klienta detalicznego, jak również dużych obiektów, takich jak obiekty przemysłowe, hotele, obiekty użyteczności publicznej.ProduktyPoprzez rozwój i produkcję pomp ciepła alpha innotec w Niemczech, klient otrzymuje produkt najwyższej jakości "Made in Germany". Szeroki asortyment produktów gwarantuje dopasowanie oferty dla każdego klienta, każdego zastosowania, każdej wielkości obiektu i potrzeb. Współpraca z innymi producentami sektora energii odnawialnej (PV ready, Smart Grid Ready) dodatkowo poszerza możliwość pracy i regulacji pompy ciepła alpha innotec.  Dzięki jednemu regulatorowi (Luxtronik 2) można sterować ogrzewaniem, chłodzeniem, energią z paneli słonecznych, temperaturą wody w basenie itp.Dowiedz się więcej o marce i haśle "the better way to heat"

Cenni produktów firmy alpha innotec :  nts__0007_UI

Źródło: alpha innotec - the better way to heat. Pompy ciepła dla każdego zastosowania

This will close in 5 seconds

Powrót